fbpx
16 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: платформи

Русија ги тужи Гугл, Фејсбук, Твитер, ТикТок и Телеграм

0
Руските власти тужат пет медиумски платформи, вклучувајќи ги Гугл, Фејсбук и Твитер, за наводно дека не ги...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
51 %
3.6kmh
0 %
пон
16 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
12 °
пет
14 °

Последни објави