fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: платформата

Тиндер со нова опција поради опасност од насилство или сексуална злоупотреба

0
Платформата за познанства и љубовни состаноци, Тиндер наскоро ќе воведе можност за дополнително проверување на луѓето со кои се допишувате на оваа апликација....

0
Платформата на граѓански организации за борба против корупцијата, поддржана од Проектот на УСАИД за граѓанско учество и во соработка со Регионалната мрежа за...

Јутјуб го блокираше Трамп најмалку седум дена поради поттикнување насилство

0
Веб платформата Јутјуб соопшти дека го суспендирала каналот на американскиот претседател во заминување Доналд Трамп бидејќи го прекршил правилото за корисници, со кое...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави