fbpx
1 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: план

Солскјер гради машинерија на Олд Трафорд: Ќе добие 300 милиони евра...

0
Оле Гунар Солсјер има план за летото да направи неколку измени во тимот на Манчестер Јунајтед со...

Дневен хороскоп за 28 февруари: Ќе бидете чувствителни на промената на...

0
ОвенНа професионален план ќе работите без напор и нема да се измачувате со премногу прашања. Имате добра перспектива, позитивен став. На емотивно поле,...

Данска гради прв енергетски остров

0
Данска одобри план за изградба на првиот енергетски остров во светот, во Северното Море, кој ќе произведува и складира доволно зелена енергија за...

Ќе носи зелена енергија од ветерници за три милиони домаќинства –...

0
Данска одобри план за изградба на првиот енергетски остров во светот, во Северното Море, кој ќе произведува и складира доволно зелена енергија за...

Летните Олимписки игри нема да се одржат ни во 2021 година!?

0
Организаторите веќе прават план за откажување на Олимписките игри во Токио, изјави еден од членовите на организацијата на Летните Олимписки игри во...

Кејн ќе го напушти Тотенхем, но останува во Премиер лигата!?

0
Манчестер сити има план да ангажира квалитетен напаѓач и на тој начин менаџерот Пеп Гвардиола го реши најголемиот проблем.. ...

Инвестициски комитет: Економскиот инвестициски план на ЕУ за Западен Балкан нов...

0
Економскиот инвестициски план за Западен Балкан е нов стимул за економски раст, беше истакнато на седницата на Националниот инвестициски комитет...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
1.5kmh
0 %
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °
пет
4 °

Последни објави