fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: планови

„WhatsApp“ ги одложува новите промени за приватност: Корисниците се „преместуваат“ на...

0
„WhatsApp“ ги одложува новите планови за приватност на корисниците по масовните реакции од јавноста, пишува „Си-Ен-Ен“. Минатиот месец, „WhatsApp“ започна...

ФБИ очекува вооружени протести на денот на инаугурацијата на Бајден

0
Американското истражно биро ФБИ соопшти дека има планови за вооружени протести во главните градови на сите 50...

Лапорта ги откри картите: Доколку повторно стане претседател, Барселона ќе биде...

0
Амбициозните планови на поранешниот прв човек на каталонците предвидуваат пет екстра засилувања. Претседателските избори во Барселона за наследник на Жосеп...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави