fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Планетата

Земјата била најтивка во 2020 година во споредба последните неколку децении:...

0
Планетата Земја имала најтивок период во текот на 2020 година во споредба со претходните децении, бидејќи пандемијата на коронавирусот значително ја намали...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави