fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Плавуша

Виц на денот: Години

0
Плавуша гледа старец како седи на клупа во паркот, му приоѓа и го прашува: – Колку години имате? –...

Виц на денот: Вирус

0
Плавуша се јавува во сервис:– Ало, не ми работи компјутерот!– Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус?– Нема шанси, не сум го...

Виц на денот: Вирус

0
Плавуша се јавува во сервис:– Ало, не ми работи компјутерот!– Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус?– Нема шанси, не сум го...

Виц на денот: Осамена

0
Плавуша се жали на другар:– Многy сум депресивна.– Од што?– Дебела сум и осамена.– Ај покажи ми каде си дебела? Јас ништо не...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави