fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: пијалоци“

Над 43 отсто од трошоците на македонските домаѓинства се за храна...

0
За „храна и безалкохолни пијалоци“ домаќинствата во земјава потрошиле 43,1 процент, за „станарина, вода, електрична енергија, гас и други горива“...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави