fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Пишек

Николина Пишек со апел до хрватската Влада: Откажете се од распаднатите...

0
Познатата хрватска водителка Николина Пишек Ристовиќ се огласи по разорниот земјотрес кој вчера ја погоди Хрватска. Николина по ужасот кој се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави