fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: ПишекРистовиќ

ФОТО: По труењето Николина Пишек повторно во болница

0
Хрватската водителка Николина Пишек-Ристовиќ пред еден месец сподели дека со петгодишната ќерка Уна Софија преживеале страшно искуство со труење со јаглерод моноксид....

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави