fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Пит

Дали знаевте дека Бред Пит има брат? Даг е голем филантроп...

0
Животот на актерот Бред Пит е доста познат на јавноста и се знае речиси сè, но не и за неговиот три години...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави