fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Питерс

ФОТО | Ивана Петерс со емотивна порака: По инфарктот, повеќе не...

0
Пејачката Ивана Питерс доживеа срцев удар сред снимање на емисија пред шест години. Иако стоечки го издржала, пејачката се присети низ што...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави