fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: писмо

Курти доби писмо од ЕУ: Да продолжи дијалогот со Белград

0
Комесарот за проширување на ЕУ, Оливер Вархеји, му испратил писмо на косовскиот премиер Албин Курти, во кое,...

Кире Лазаров: Се оженив два пати, еднаш за Љубица, а втор...

0
Емитивно автобиографско писмо на Кире Лазаров за ЕХФ. Европската ракометна федерација во специјален прилог за фановите кои...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави