fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: писателка

Ведрана Рудан ја прими вакцината во Белград: Во Србија, шведска маса...

0
Хрватската писателка и новинарка Ведрана Рудан, објави дека ја примила вакцината против ковид-19 во Србија, а потоа на таа тема објави и...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави