fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: пилоти

Екс шеф на разузнавачката служба на САД: Јавноста треба да ја...

0
Воените пилоти и сателитите на САД снимиле многу повеќе неидентификувани летечки објекти (НЛО) ширум светот отколку што...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави