fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: пиле

Испечете меко, сочно и ароматично пиле: Неколку важни чекори и тајни...

0
Печеното пиле е одлична идеја за јадење во кое било време од годината. Тоа не само што е вкусно, туку е и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави