fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: пиење

Кафето го намалува ризикот од рак на простата и ги зголемува...

0
Пиење неколку чаши кафе секој ден помага да се намали ризикот од рак на простата, како и веројатноста за смрт доколку ја има...

Без вода околу три илјади жители на општина Росоман поради дефект...

0
Без вода за пиење останаа утринава околу три илјади жители на општина Росоман, поради дефект на водоводна линија. Директорот на Јавното претпријатие за комунални дејности...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави