fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: пиво

Виц на денот: Лек

0
Трпе пиел ладно пиво и го заболело грлото.Отишол до соседот, кој бил доктор.Заѕвонил и на вратата се појавила жената на докторот.Трпе, бидејќи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави