fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Пејџ

По три години брак се разведува Елиот Пејџ

0
Актерот Елиот Пејџ кој е трансродова личност одлучи да се разведе од кореографката Ема Портнер по три години брак, пишува BBC. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави