fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: печива

(ВИДЕО) Направете новогодишна елка со нутела

0
Печењето на совршени празнични печива знае да биде предизвик и авантура, посебно ако го имате вистинскиот рецепт. Замислете си го мирисот кој...

Бидете креативни: Појадокот не мора да биде едноличен

0
Готовите печива, како ѓевречиња, кифли и слично, кога ги купувате за семеен оброк, не мора секогаш да ги комбинирате на ист начин....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави