fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: Печењето

(ВИДЕО) Направете новогодишна елка со нутела

0
Печењето на совршени празнични печива знае да биде предизвик и авантура, посебно ако го имате вистинскиот рецепт. Замислете си го мирисот кој...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави