fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Печеното

Испечете меко, сочно и ароматично пиле: Неколку важни чекори и тајни...

0
Печеното пиле е одлична идеја за јадење во кое било време од годината. Тоа не само што е вкусно, туку е и...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави