fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Петнаесет

Протестот по повод Денот на жената во Мексико Сити, најмалку 19...

0
Петнаесет полицајци и четворица цивили се повредени за време на демонстрациите на Меѓународниот ден на жената во Мексико Сити, соопшти Министерството за јавна...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави