fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: песочна

(ВИДЕО) Кина повторно погодена од песочна бура, регистрирано огромно загадување на...

0
Пекинг го погоди силна песочна бура, по втор пат во изминатите две недели. Невремето беше предизвикано...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави