fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: перспективна

Бајага напиша химна на храброста: Ѝ ја посвети „Не си сама“...

0
Исповедта на младата и перспективна глумица Милена Радуловиќ ја потресе јавноста. И додека бројот на жрртвите се зголемува, многу...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави