fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: периоди

Како да се ослободите од пајаците во домот?

0
Во ладните периоди од годината пајаците и сличните бубачки едвај чекаат да го отворите прозорецот или вратата за тие да се вселат...

Вежбање на отворено на ниски температури има многу здравствени придобивки: Совети...

0
Со оглед на долгото периоди поминати во затворени простории, рестрикциите на активности, како и затворањето на многу спортски објекти за многу луѓе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави