таг: периоди

Најдобрите и најлошите денови во Февруари според астрологијата

0
Постојат одредени периоди во месецот кога мислите дека ништо не ви оди од рака или пак, периоди кога размислувате дали да посегнете...

Како да се ослободите од пајаците во домот?

0
Во ладните периоди од годината пајаците и сличните бубачки едвај чекаат да го отворите прозорецот или вратата за тие да се вселат...

Вежбање на отворено на ниски температури има многу здравствени придобивки: Совети...

0
Со оглед на долгото периоди поминати во затворени простории, рестрикциите на активности, како и затворањето на многу спортски објекти за многу луѓе...