fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: пензија

Виц на денот: Пензија

0
Пензија Женската го носи својот дечко дома на ручек за прв пат.И дечкото му се обраќа...

ВИДЕО: Чекорејќи по снегот овој пензионер создава неверојатни уметнички дела

0
Ким Асумсен, режисер во пензија, решил да го најде вистинскиот начин за забава за време на пандемијата. Производ на...

Пензија над 51.000 денари имаат 258 лица, а на повеќе од...

0
Просечната пензија во ноември лани според најновата статистика на Фондот за пензиско и инвалидско осигурување изнесува 15.449 денари. Но, тој...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави