fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: пее

Лејди Гага и Џенифер Лопез ќе настапат на инаугурацијата на Бајден,...

0
Лејди Гага ќе ја пее химната на инаугурацијата на Џо Бајден и Камала Харис, која ќе се случи на 20 јануари, пренесуваат светските...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави