fbpx

таг: Педро

Афера прислушување во Шпанија: Мета биле телефоните на премиерот Санчез и...

0
Мобилните телефони на шпанскиот премиер Педро Санчез и на министерката за одбрана Маргарита Роблес биле прислушувани преку програмата „Пегасус“, покажуваат два...

Гонсалвеш прогласен за играч на неделата во Лигата на шампионите

0
Фудбалерот од средниот ред на Спортинг Лисабон, Педро Гонсалвеш е прогласен за играч на неделата во Лигата на шампионите, објави веб-страницата на УЕФА....

До оваа сезона никој не знаеше за него, сега Барса го...

0
Младиот фудбалер на Барселона, Педро Гонзалес Лопез или попознат како Педри ја игра својата прва сезона во...