fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: педијатар

Доктор Дали Лала, педијатар: Спектарот на аутизмот има тренд на континуирано...

0
Доктор Дали Лала, педијатар во „One Hospital“ дава стручен осврт на тоа кои се некои од симптомите кај секое дете со аутизам,...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави