fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: паѓаат

ВИДЕО | Метеоролог предупредува: Ве молам, не јадете мразулци, не знаете...

0
Кога температурите паѓаат под нулата, на покривите и столбовите се формираат ледени мразулци и иако нивното лижење и грицкање можеби звучи забавно,...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави