fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Пачино

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците...

0
Легендарниот холивудски актер Ал Пачино (80) е фотографиран при својата ретка прошетка во јавноста кога неодамна се пријавил во хотелот „Хилтон“ во...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави