fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Пациентот

Почина човекот кој имаше коронавирус од почетокот на пандемијата

0
Пациентот од Италија кој беше позитивен на ковид-19, практично од почетокот на падменијата почина. Пациентот имал други болести, а неговиот имунолошки систем бил...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави