fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Пациентите

Луѓето со цироза на црниот дроб имаат смртен исход ако заболат...

0
„Eдна третина од пациентите со Ковид 19 имаат нарушена црнодробна функција, а оние кои имаат цироза на црниот дроб за 32 отсто имаат...

Хаос во Лондон: Пациенти чекаат и по девет часа за да...

0
Пациентите чекаат и по девет часа во возила на брза помош за да влезат во болниците, предупреди денеска шефот на Службата за итни...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави