fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: патешествие

Благодарам што комплетно го имплементиравте принципот „ако немаш пари – умри”

0
После неговото патешествие низ скопските болници, скопјанец го раскажува она што го доживеал – да нема болничар за да пренесе болна жена, а...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави