fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Патентот

ВИДЕО | Апокалипса 2021: Морничавите сцени од сериите стануваат реалност

0
Патентот кој Микрософт го регистрираше во САД, а се однесува на комуникацијата со мртвите по нивната смрт, би можело да значи дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави