fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: пасоши

На „даркнет“ вакцини, ковид пасоши и лажни негативни тестови

0
Вакцини против коронавирус, ковид пасоши и лажни негативни тестови се продаваат на таканаречената „темна мрежа“ (darknet), пишува...

Лавров: Идејата за воведување на корона пасош во ЕУ е во...

0
Воведувањето ковид пасоши на територијата на Европската унија би било спротивно на принципот на доброволна вакцинација, изјави...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави