таг: пар

Колку е опасно за вашето здравје да не ги перете домашните...

0
реклама Ако имате омилен пар влечки, голема е веројатноста дека ги носите секој ден. ...

Ја побара за жена во море во Дубровник

0
реклама Млад брачен пар од Франција, Едуард Порт и Мејлин Померо се вериле под...

Адел им ја исполни желбата на фановите и на концертот им...

0
реклама Откако еден пар успеал да прошверцува поголем транспарент на концертот на Адел со...

„Носат двојна среќа“: Две џиновски гумени патки во Хонг Конг

0
реклама Пар гумени патки ќе бидат во пристаништето Викторија во Хонг Конг во следните две...

Како одредени хороскопски парови се справуваат со несогласувањата

0
реклама СЕКОЈ пар доживува моменти на несогласувања и расправии, а начинот на кој партнерите се...

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Американец дошол во Македонија и нарачал хамбургер – а еве...

0
реклама Одри и Хари се пар од САД кои патуваат низ светот, а досега,...

Пренкерите ѝ телефонираа и на Меркел

0
Познат пар руски комичари тврдат дека ја изиграле поранешната германска канцеларка Ангела Меркел, наведувајќи ја да зборува за војната во Украина....

Славе Николов и Ѓорѓи Начевски ќе ја имаат првата задача на...

0
Најдобриот судиски пар во светот Славе Николов и Ѓорѓи Начевски ја добија првата задача на Европското првенство. Тие утре во рамки на 2....

Икарди и Ванда можат да заглават во затвор во Аргентина?!

0
Најконтроверзниот пар Мауро Икарди и Ванда Нара после бурата околу прељубата и разводот, сега се најдоа во уште поголем проблем, откако во Аргентина...

Овие работи свесно ги правите, а не знаете колку штета си...

0
Бубрезите се незаменлив пар органи без кој организмот не може да функционира. Оштетувањето на бубрезите често станува неосетно, а кога симптомите ќе почнат...