fbpx

таг: парови

Родени еден за друг: Ова се идеални хороскопски парови

0
НЕКОИ хороскопски парови одлично се согласуваат и се надополнуваат, па имаат големи шанси да ги надминат сите животни предизвици. Иако на почетокот ги...

Пет најдобри парови според хороскопот: Нивната љубов е најсилна и никој...

0
Има хороскопски парови на кои не им е судено или парови чии карактери не се согласуваат толку многу, што раскинувањето им е загарантирано...

Oвие астро комбинации имаат бракови од соништата: Одлично се слагаат

0
Овие хороскопски парови ги имаат сите предиспозиции да го остварат бракот од соништата. Tие ќе создадат деца кои ќе бидат интелигентни и...

Македонија доколку ја помине Италија, гостин на Португалија и Роналдо

0
Веднаш по извлекувањето на полуфиналните парови за пласман на Светското првенство, циришката ждрепка ја одреди и проекцијата за евентуалното финале. Ако македонската...

Познати паровите од четвртфиналето на Карабао Купот

0
Денес беа извлечени четвртфиналните парови од Карабао Купот на Англија. Најзвучен дуел е оној на лондонските ривали Тотенхем и Вест Хем Арсенал...

Овие славни парови трошат богатство за „Денот на вљубените“! Златна маска...

0
Додека некои парови не го слават „Денот на вљубените“, американските sвезди не пропуштаат да го одбележат со романтични вечери, а честопати и...