fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: паркот

ФОТО: Мистериозна статуа во мраз ги преплаши посетителите на еден парк...

0
Во паркот „Theodore Wirth“ во Минеаполис, Америка, минувачите беа запрепастени од неочекувана статуа на пештерски човек во мраз. Фотографиите од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави