fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: парите

Заев: Овозможуваме парите кои се надвор од системот да влезат во...

0
Овозможуваме парите кои се надвор од системот да влезат во оптек и во функција на државата, рече премиерот Зоран Заев...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави