fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: парадокс

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

0
Можеби звучи како парадокс дека ако живеете во помал стан, треба да бидете водени од принципот „повеќе е повеќе“. Сепак, тоа е...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави