fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Папен

Нулти пациент уште во Првата светска војна! Имунолог открива како ХИВ-вирусот...

0
Жак Папен, професор на Катедрата за микробиологија и инфективни болести на Универзитетот „Шербрук“ во Квебек, изнесе интересна хипотеза во новото издание на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави