fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Панов

Апел за помош за Д-р Ненад Панов кој е во тешка...

0
Д-р Ненад Панов, кој се наоѓа во тешка состојба поради корона вирусот има потреба од помош за лекувањето во приватна клиника. Сите...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави