fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Пановски

Д-р Пановски: Граѓаните сами си платија за короната, затоа државата потрошила...

0
Микробиологот д-р Никола Пановски смета дека малата сума што ја платила државата за заштита од корнавирусот, неспоредбено многу помалку во однос на останатите...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави