fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: пандемиска

ШТО МИСЛИ БИЗНИСОТ: Економијата заглавена меѓу денешната рецесија и утрешната неизвесност

0
Оваа пандемиска година новогодишните желби се малку поинакви. Се посакува најмногу здравје, не само на луѓето туку и на економијата...

Каролина Гочева сподели серија фотографии по кои ќе ја памти 2020...

0
Иако оваа пандемиска година ни донесе многу предизвици и ни го промени начинот на живот во целост, сепак, сите ќе ја памтиме...

ФОТО: Сања Савеска од „Брза кујна“ со новогодишна честитка за 2021...

0
Оваа пандемиска година ја испраќаме сосема поразлично од претходните години. Во интимна атмосфера со нашите најблиски во нашите домови. ...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави