fbpx

таг: „Паметно

Сезоната започна: Едноставен трик со кој никогаш нема да ви се...

0
Постои паметно решение за кое не ви треба ниту труд ниту пари. Најголем проблем за возачите во текот на есента и зимата...

Апликацијата на Навални за „Паметно гласање“ исчезна од интернет

0
Апликација „Паметно гласање“ креирана од рускиот опозициски активист Алексеј Навални која има за цел да ја урне доминацијата на владејачката партија...