fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Павичиќ

Утре Ден на жалост во Загреб: Знамињата на половина копје и...

0
Заменик-градоначалничката Јелена Павичиќ Вукишевиќ го прогласи среда, 3 март 2021 година, за Ден на жалост во областа на градот Загреб по повод ненадејната...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави