fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: очи…

ФОТО | Атиџе од „Медена земја“ со празнична фотографија: Пријателството со...

0
„Од накит има само очи… ОЧИ, ПОЛНИ ЧОВЕЧНОСТ И ДОБРИНА! Да ја немаше ќе требаше да ја измислиме“, напиша Турунџиева под фотографијата...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави