fbpx

таг: очигледно

Проблемите за Шакира немаат крај, пејачката пред нов предизвик

0
Очигледно дека овие неколку месеци за пејачката Шакира се навистина стресни. Advertisements Откако и се заканува затворска казна...

Роналдо не сака Конте да му биде тренер поради бизарна причина?

0
Кристијано Роналдо е главна ѕвезда на „Олд Трафорд“ и очигледно неговиот збор го почитува цело раководство на Манчестер јунајтед. Тој во моментов не...

Џенифер Лопез и Бен Афлек стануваат сериозни: Нејзин прироритет се децата

0
Очигледно работите стануваат сериозни меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек – но нејзините деца секогаш ќе останат нејзин приоритет број еден, велат...

ФОТО | Вил Смит сака да ја врати титулата „најдобар фраер“:...

0
Актерот Вил Смит очигледно донел одлука да ја врати титулата „најдобар фраер“ во Холивуд, поради што се „фрлил“ на напорни тренинзи. ...

Инзаги и Лацио ќе ја продолжат соработката

0
Симоне Инзаги очигледно ќе го продолжи договорот со Лацио. Договорот на Инзаги истекува на крајот...

Ливерпул близу до реализација на уште еден трансфер

0
Ливерпул очигледно ќе има возбудливо лето на трансфер пазарот. Откако се договорија за трансфер на...

Парите очигледно победија, еве како ќе изгледа ЛШ следната сезона без...

0
Парите очигледно победија, а ако навистина нема некаков пресврт голем, Суперлигата станува реалност и од следната сезона...

Дневен хороскоп за 11 март: Денес ќе ви се насмевне среќата...

0
Овен И покрај вашите напори, очигледно е дека не сте во можност да започнете некои деловни активности. Проблемот е што останавте без...

Алаба веќе избра нов клуб, но Баерн му замери за една...

0
Давид Алаба очигледно ќе го напушти Баерн на крајот од оваа сезона. Австриецот пристигна во...

Роденденска прослава: Сега знаеме од  кого  Ирина Шајк ја наследила убавината

0
Ирина Шајк очигледно знае да постигне рамнотежа меѓу мајчиството, работата и времето посветено на себеси. Неодамна  таа го прослави роденденот...