fbpx

таг: Очекувањата

Циципас во полуфиналето на Австралија опен

0
Грчкиот тенисер Стефанос Циципас полесно од очекувањата избори пласман во полуфиналето на Австралијаопен. Циципас утрово на Грен слемот во Мелбурн, во четвртфиналето...

Баерн Минхен минимално до триумф против Арминија

0
Германскиот фудбалски шампион Баерн Минхен многу потешко од очекувањата дојде до трите бода на вечерашната пресметка против Арминија Билефелд во првата лига на...

Каков Реал? Страшен состав ќе има следната сезона Зидан

0
Ако се исполнат очекувањата, поточно пишувањата на шпанските медиуми, следната сезона Зинедин Зидан ќе има страшен состав....

Што очекува Драган Спасов-Дац од новата 2021 година, а по што...

0
Очекувањата од новата година која е пред прагот ни ги разгорува желбите за подобро утре. Веруваме дека новата година ќе биде поубава...